30 Mart 2011 Çarşamba

YAP-TAK-2                keşke nasıl yapıldığını anlayabilseydim..anlayan varsa lütfen bana da anlatsın..çünkü bende yapmak ve takmak istiyorummm...........

YAP-TAK


bu benim koton'dan 10TL ye aldığım kolyem
                bir blogdan ötekisine gezip internette saatler geçirmeyi özlemişim..ve  herbirinden fikir almayı..sonzamanlarda benim de dikkatimi sıkça çeken şu çeşit çeşit zincirin birbirleri ile karışarak karman çorman, evde yapılmasıda olası olan şık kolyeler her blogda mevcuttu..bende hem kendim hemde sizin için beğendiklerimi paylaşıyorum sizinle..(sadece en üstteki bana ait)

fimo-3buda internetten bulduğum bir bebek şekeri örneğinden yaptığım magnet
(bebeğim olmadığı için eşimin adını yazdım)


kapaksız yağ şişeme fimodan  tıpa yaptım...
                            
      bloğumdan ayrı kaldığım zaman zarfında bayağı boşladım bu işleri. bloğuma ekleyemeyeceğimi düşündükçe, yeni işler yapmak da bana pek zevk vermedi doğrusu..yaptıysamda fotoğraflarını çekmeyi hiç düşünmedim..
    ama nasıl olduysa (bilgisayarımda bir kaç ayar yaptım elbet) 2 gündür bloğuma eskisi gibi giriş yapabiliyorum..hatta yasağın kalktığını bile düşünmüştüm..ama başka pc den yine açamadım bloğumu..
neyse şimdi burdayım ve yeni paylaşımlarım yukarda fotolarıyla sizlerle...

23 Mart 2011 Çarşamba

yasa-k

      neredeyse 2 hafta olmuş bloğuma giremeyeli..saçma birşeyden dolayı nasıl böyle bir karar verip bunu uygulayabilirler aklım olmıyor..adalet sistemimize bak...!!!!
     şu kapatma olayının benm kırkyılın başı bir hediye vereceğim zamana denk gelmesi çok büyük şanssızlık oldu...ama ben bu fikrimi gerçekleştirmeye kararlıyım ..sizlerde bana yorum bırakmayı ihmal etmeyin tabi..en yakın zamanda bu 2 hafta boyunca yaptığım yeni fimocuklarımı sizlerle paylaşacağı..     
          yukarıda gördüğünüz isim yazılı fimolardan da bir tane denedim ve çok güzel oldu..bloğuma tekrar girebilirsem muhakkak ekleyeceğim..görüşmek üzere...